O mnie

The Style Factory w obecnej formie działa od stycznia 2016 roku jako miejsce, w którym przedstawiam gotową odzież mojego projektu oraz miejsce jako źródło inspiracji dla Ciebie w tworzeniu indywidualnego wizerunku. Za jego pośrednictwem pokaże Tobie jak podkreślić zalety Twojej sylwetki aby wyglądać pewniej i atrakcyjniej. Nie zależnie od tego czy jesteś kobietą czy mężczyzną, nie zależnie od wieku czy rozmiaru, zmotywuję Ciebie do działania.

Jeśli chcesz sprawić, aby Twój styl stał się wyjątkowy, miał wizerunek który odzwierciedla Twoją osobowość to jesteś we właściwym miejscu. Znajdziesz tu porady dotyczące tworzenia własnego wizerunku, który będzie do Ciebie pasował, wskazówki z technicznego punktu widzenia, porcję motywacji, spis wiedzy oraz inspirację do działania.

Każdy może wyglądać atrakcyjnie, być pewny siebie, częściej się uśmiechać i zyskać większą odwagę. Wierze, że Ty też chcesz wyglądać świetnie, że masz chęć do zbudowania własnego stylu, który przyniesie Tobie radość i satysfakcję.

Wizerunek to coś więcej niż czyste i wyprasowane ubranie. To wysyłanie komunikatu kim jesteś i w pewnym sensie narzędzie, które pozwala odczytać czy jesteś pewny siebie i czy siebie akceptujesz. Jest takie przysłowie, że pierwsze wrażenie robi się tylko raz i dlatego tak ważne jest jak wyglądamy. Większość z Nas to wzrokowcy i dlatego tak szybko wyrabiamy sobie zdanie o danej osobie. Aby dobrze wyglądać najważniejsze jest umiejętnie połączyć odpowiednie kolory, wzory, fasony i zbudować tak proporcje sylwetki aby zachować równowagę. Dzięki temu zyskujemy pewność siebie, która Nas wzmacnia i daje siłę do osiągnięcia wyznaczonych celów.

Jeśli już wiesz, że The Style Factory to miejsce właśnie dla Ciebie będzie mi bardzo miło jak zostaniesz tu na dłużej.

 

KIM JESTEM?

Mam na imię Marzena i mieszkam na Śląsku. Jestem mamą cudownej córki i to właśnie ona inspiruje mnie do działania. Przeglądając internetowe strony i blogi pomyślałam sobie, że również chciałabym mieć swój kawałek miejsca w sieci. Mam nadzieję, że Ci się tu spodoba 🙂

Z wykształcenia jestem odzieżownikiem. Ukończyłam technikum odzieżowe, a następnie studia o tym samym profilu. Projektowanie i szycie odzieży to moja pasja i zawsze staram się jak najlepiej robić to co kocham. Tworzona odzież jest w pojedynczym egzemplarzu tak aby każdy czuł się wyjątkowo. Pragę aby powstała odzież była niepowtarzalna, dbając przy tym o każdy szczegół aby efekt końcowy był zadowalający.

Projektuje i szyje odzież zarówno dla dzieci jaki i dorosłych, a efekty mojej pracy możesz zobaczyć w dziale: „Odzież dziecięca”, „Odzież damska” oraz „Dodatki i dekoracje” jak również w osobnych postach.

 

Pozdrawiam Marzena 🙂

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *