O mnie

 

The Style Factory w obecnej formie działa od stycznia 2016 roku jako miejsce, w którym prezentuje swoją twórczość (gotową odzież mojego projektu) oraz miejsce jako źródło inspiracji dla Ciebie w tworzeniu indywidualnego wizerunku. Za jego pośrednictwem pokaże Tobie jak podkreślić zalety Twojej sylwetki aby wyglądać pewniej i atrakcyjniej. Nie zależnie od tego czy jesteś kobietą czy mężczyzną, nie zależnie od wieku czy rozmiaru, zmotywuję Ciebie do działania i pomogę Tobie zrealizować Twoje cele.

Jeśli chcesz sprawić, aby Twój styl stał się wyjątkowy, miał wizerunek który odzwierciedla Twoją osobowość to jesteś we właściwym miejscu. Znajdziesz tu porady dotyczące tworzenia własnego wizerunku, który będzie do Ciebie pasował, wskazówki z technicznego punktu widzenia, porcję motywacji, spis wiedzy oraz inspirację do działania.

Każdy może wyglądać atrakcyjnie, być pewny siebie, częściej się uśmiechać i zyskać większą odwagę. Wierze, że Ty też chcesz wyglądać świetnie, że masz moc do zbudowania własnego stylu, który przyniesie Tobie radość i satysfakcję.

Wizerunek to coś więcej niż czyste i wyprasowane ubranie. To wysyłanie komunikatu kim jesteś i w pewnym sensie narzędzie, które pozwala odczytać czy jesteś pewny siebie i czy siebie akceptujesz. Jest takie przysłowie, że pierwsze wrażenie robi się tylko raz i dlatego tak ważne jest jak wyglądamy. Większość z Nas to wzrokowcy i dlatego tak szybko wyrabiamy sobie zdanie o danej osobie. Aby dobrze wyglądać najważniejsze jest umiejętnie połączyć odpowiednie kolory, wzory, fasony i zbudować tak proporcje sylwetki aby zachować równowagę. Dzięki temu zyskujemy pewność siebie, która Nas wzmacnia i daje siłę do osiągnięcia wyznaczonych celów.

Jesli już wiesz, że The Style Factory to miejsce właśnie dla Ciebie będzie mi bardzo miło jak zostaniesz tu na dłużej.

 

KIM JESTEM?

 

Mam na imię Marzena i mieszkam na Śląsku. Jestem mamą cudownej córki i to właśnie ona inspiruje mnie do działania. Natchniona innymi blogami zapragnęłam również mieć swój kawałek miejsca w siecie. Mam nadzieję, że Ci się tu spodoba 🙂

Z wykształcenia jestem odzieżownikiem. Ukończyłam technikum odzieżowe, a następnie studia o tym samym profilu. Projektowanie i szycie odzieży to moja pasja i zawsze staram się jak najlepiej robić to co kocham. Tworze wizerunek indywidualnie, który będzie odzwierciedlał osobowość i styl życia. Pragę aby powstało coś wyjątkowego, dbam o każdy szczegół i nie szczędzę energii aby końcowy efekt był zadowalający.

Projektuje i szyje odzież nie tylko dla dzieci, a efekty mojej pracy możesz zobaczyć w dziale: „Odzież dziecięca”, „Odzież damska” oraz „Dodatki i derkoracje”.

 

Pozdrawiam Marzena 🙂

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.